Polski Związek Warcabowy

Federation Polonaise du Jeu de Dames

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

XXIII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w sportach halowych – Lubuskie 2017

W dniach 25 - 28 kwietnia (dzień przyjazdu - 24 kwietnia) w Drzonkowie odbędzie się XXIII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w sportach halowych – Lubuskie 2017 w warcabach.

Komunikaty (listy zgłoszeń, oświadczenia) dotyczące XXIII OOM w sportach halowych dostępne na stronie olimpiady - oom2017.zgora.pl

Zgłoszenia poszczególnych województw do Finałów XXIII OOM w sportach halowych – Lubuskie 2017 dokonuje właściwe Wojewódzkie Interdyscyplinarne Stowarzyszenie Sportowe, na druku udostępnionym przez organizatora na 14 dni przed dniem rozpoczęcia zawodów.

Lista uprawnionych do gry zawodników poniżej. Listę rezerwowych stanowią zawodnicy z barażu w kolejności zajętych miejsc.

juniorki młodsze 8-10 lat (w 2017 roku urodzeni 01.01.2007 – 31.12.2009)

Strefa A:
1. Stachowiak Joanna (UKS Roszada Lipno)
2. Bortlisz Martyna (UKS Roszada Lipno)
3. Łukomska Aleksandra (UKS Komorzanka Komorze)

Strefa B:
4. Czała Natalia (MUKS Libero Basznia Dolna)
5. Krzych Kinga (MUKS Libero Basznia Dolna)
6. Kozicka Jagoda (SW Stowarzyszenia POMÓŻMY RAZEM Stary Dzików)

Strefa C:
7. Pawlaczek Paulina (LWKS Złote Piony Bielawa)
8. Bajk Amelia (LWKS Złote Piony Bielawa)
9. Pawlak Karolina (OKS Sokół Wrocław)

Strefa D:
10. Waś Natalia (UKS Struga Marki)
11. Koszewska Adrianna (UKS Struga Marki)
12. Kowalska Melisa (MDK 1 Bydgoszcz)

Baraż:
13. Gawron Wiktoria (UKS Roszada Lipno)
14. Noworolnik Natalia (GZ LZS Darłowo)

juniorzy młodsi 8-10 lat (w 2017 roku urodzeni 01.01.2007 – 31.12.2009)

Strefa A:
1. Kupracz Jakub (GZ LZS Darłowo)
2. Wysokiński Mateusz (UKS Roszada Lipno)
3. Skiba Bartosz (UKS Komorzanka Komorze)

Strefa B:
4. Malec Łukasz (MUKS Libero Basznia Dolna)
5. Jarapud Adrian (SGU Orzeł Lubaczów)
6. Kisyk Maciej (MUKS Libero Basznia Dolna)

Strefa C:
7. Domaradzki Filip (OKS Sokół Wrocław)
8. Góralski Michał Maciej (UKS Pitagoras Pęgów)
9. Kahalik Tomasz (UKS Pitagoras Pęgów)

Strefa D:
10. Rubaj Dominik (SIN Razem Świecie)
11. Muzaj Michał (UKS Struga Marki)
12. Muzaj Mateusz (UKS Struga Marki)

Baraż:
13. Sysak Mateusz (MUKS Libero Basznia Dolna)
14. Żak Patryk (MUKS Libero Basznia Dolna)

juniorki młodsze 11-13 lat (w 2017 roku urodzeni 01.01.2004 – 31.12.2006)

Strefa A:
1. Walkowska Aleksandra (UKS Roszada Lipno)
2. Flisikowska Agata (LKS Zuch Rychlik)
3. Ruta Zuzanna (UKS Roszada Lipno)

Strefa B:
4. Kornaga Klara (A 1990 (LKS Unia Horyniec-Zdrój)
5. Hulak Kinga (LKS Unia Horyniec-Zdrój)
6. Węgrzyn Wiktoria (LKS Unia Horyniec-Zdrój)

Strefa C:
7. Drozd Kinga (OKS Sokół Wrocław)
8. Domaradzka Natalia (OKS Sokół Wrocław)
9. Stala Emilia (UKS Pitagoras Pęgów)

Strefa D:
10. Adamczyk Klaudia (UKS Struga Marki)
11. Chalaba Julia (UKS Struga Marki)
12. Podhorodecka Dominika (LUKS Zefir Janikowo)

Baraż:
13. Pisarska Katarzyna (UKS Roszada Lipno)
14. Bosak Zuzanna (MUKS Libero Basznia Dolna)

juniorzy młodsi 11-13 lat (w 2017 roku urodzeni 01.01.2004 – 31.12.2006)

Strefa A:
1. Zyber-Moszak Amadeusz (UKS Roszada Lipno)
2. Myszuk Tymoteusz (UKS Roszada Lipno)
3. Wieczorek Sebastian (UKS Roszada Lipno)

Strefa B:
4. Siteń Dawid (SGU Orzeł Lubaczów)
5. Weber Tobiasz (MUKS Libero Basznia Dolna)
6. Błaż Jakub (MUKS Libero Basznia Dolna)

Strefa C:
7. Węgrzyn Michał (OKS Sokół Wrocław)
8. Jurcewicz Bartosz (LWKS Złote Piony Bielawa)
9. Flasza Maciej (UKS Pitagoras Pęgów)

Strefa D:
10. Waś Kacper (UKS Struga Marki)
11. Broma Jakub (UKS Struga Marki)
12. Mazurowski Bartosz (UKS Struga Marki)

Baraż:
13. Kątny Samuel (UKS Roszada Lipno)
14. Radziszewski Jan (UKS Lokator Gniezno)

 

Sponsor
Polskiego Związku Warcabowego



Polish Open 2016